Dołącz do nas jako nauczyciel/-ka matematyki

Matematma to wyjątkowe miejsce, współtworzone przez najlepszych nauczycieli/-ki i specjalistów/-tki. Pracujemy partnersko, tworzymy relacje i przekazujemy dalej naszą pasję oraz pozytywną energię! Prześlij swoje zgłoszenie i porozmawiajmy o możliwościach 🙂 Uczysz fizyki, programowania lub innego przedmiotu ścisłego? Specjalizujesz się w innej dziedzinie? Również zapraszamy do kontaktu!

Nasze wartości

Korepetycje z matematyki - zadania domowe | Matematma

Dajemy szansę przetestowania naszych lekcji zupełnie za darmo wspierając tym samym wybory naszych uczniów i uczennic, a także wybory ich rodziców.

ikony_nasze_wartosci_2

Edukacja to dla nas nie tylko szkoła oraz egzaminy. Edukacja to poznawanie świata poprzez działanie, na wielu polach. Wspieramy Wasz rozwój w każdym wymiarze.

Korepetycje z matematyki - profesjonalny nauczyciel | Matematma

Oceny są ważne, ale nie najważniejsze. Wyniki egzaminów, testów i matur są istotne, jednak nie definiują naszej wartości i takie podejście przekazujemy uczniom.

ikony_nasze_wartosci_4

Zachowujemy balans między odpoczynkiem, a nauką. Bez jednego nie ma drugiego. Stawiamy na efektywność zdobywania wiedzy oraz uczymy jak się uczyć!

ikony_nasze_wartosci_5

Uczymy jak zdać egzaminy, ale nigdy poprzez puste wkuwanie regułek. Pragniemy, żebyście zrozumieli każde zagadnienie, co ułatwi rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych.

ikony_nasze_wartosci_6

Błędy i pomyłki to nieodłączny element nauki. Nasi nauczyciele nigdy nie zganią Cię za popełniony błąd, ale wykorzystają go żebyś lepiej zapamiętał_ dane zagadnienie.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

🔴 Black Weekend - przygotowanie do matury z matematyki! Dwie osoby w cenie jednej.

Tylko w ten weekend! Zaproś znajomą/-ego i odbierzcie zniżkę na regularne zajęcia z MatArturem!