fbpx

Nowoczesne repetytorium

Wiedza w pigułce. Skorzystaj z naszego autorskiego repetytorium i powtórz najważniejsze zagadnienia wymagane na maturze podstawowej z matematyki 2021. 

Do matury podstawowej
z matematyki 2021 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Nowoczesne repetytorium
+ zestaw zadań

Poznaj nasze wyjątkowe, autorskie repetytorium matematyczne w formie nowoczesnych notatek! Ten kurs to ekspresowe powtórzenie wszystkich zagadnień teoretycznych wymaganych na maturze podstawowej z matematyki 2021. Materiały są zgodne z wymaganiami CKE.

Nasze repetytorium matematyczne to pigułka wiedzy, bez zbędnych zapychaczy czy niepotrzebnych informacji. Znajdziesz tutaj tylko to, czego naprawdę potrzebujesz na maturze. Materiały są na bieżąco publikowane w ramach Twojego konta, do którego dostęp otrzymasz po wykupieniu repetytorium.

87,00 zł  59,90 zł

Notatki PRO - nowoczesne repetytorium, notatki matura

Dlaczego warto?

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

Powtórzenie teorii + praktyka

Wykupując repetytorium otrzymujesz notatki teoretyczne oraz zestaw zadań maturalnych z rozwiązaniami. Wszystkie informacje zaprezentowane są w ciekawy i przystępny do nauki sposób. Nasze repetytorium stworzone jest na bazie wymagań CKE.

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

Dostosowane tempo

Na początku otrzymasz od nas pakiet kilkunastu notatek oraz zestawów zadań. Kolejne materiały dodawane będą raz w tygodniu w ramach Twojego konta. W każdą sobotę dodamy kolejne działy do powtórzenia. W ten sposób utrzymasz odpowiednie tempo nauki.

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

brak zbędnej wiedzy

Nasze autorskie repetytorium to kompendium wiedzy, bez zbędnych zapychaczy i informacji niewymaganych na maturze. Znajdziesz tutaj wszystkie wymagane informacje w pigułce, co pozwoli na szybkie powtórzenie materiału przed egzaminem.

20210124-ikona-v4

dostęp do grupy

Nasze notatki to nie tylko nowoczesne repetytorium, ale również długotrwałe wsparcie w przygotowaniach. Wspieramy Cię dodatkowo poprzez dostęp do zamkniętej, kameralnej grupy na Facebooku, gdzie możesz zadawać pytania dotyczące zadań maturalnych.

87,00 zł  59,90 zł

PRZYKŁADOWE NOTATKI:

PRZYKŁADOWY ZESTAW ZADAŃ:

matematna
Krzysztof Borek - nauczyciel i założyciel Matematma

Cześć! Z tej strony Matematma, czyli Krzysiek, Natalia i Damian. Założyliśmy Matematmę aby wesprzeć uczniów w przygotowaniach do najważniejszych egzaminów. Naszym celem jest wsparcie młodzieży, dzielenie się wiedzą i dotarcie z przekazem do możliwie największej publiki.

„Bardzo lubię uczyć, bardzo lubię ludzi, no i bardzo lubię uczyć ludzi – zwłaszcza matematyki!”
Krzysiek Borek

Od października 2020 roku prowadzimy korepetycje online, na których pomagamy w przygotowaniach do matury. Postanowiliśmy wesprzeć naszych uczniów tworząc dla nich autorskie, nowoczesne repetytorium, które usprawni powtarzanie wiedzy teoretycznej przed egzaminem dojrzałości. Teraz chcemy aby nasze materiały pomogły jak największej liczbie młodych ludzi!

Nasze repetytorium w formie notatek, to świetny dodatek do nauki dla wszystkich maturzystów. Notatki są idealne dla wszystkich wzrokowców, którzy chcą w prosty i wygodny powtórzyć zagadnienia wymagane na maturze podstawowej z matematyki.

„Na całej swojej ścieżce edukacji nie spotkałam wspanialszego nauczyciela matematyki. Ogromna wiedza, kompetencje i indywidualne podejście do każdego ucznia, a to wszystko idzie w parze ze świetnym humorem i uśmiechem!”
Aleksandra Radosz
Uczennica liceum
„Pracując z Panem Borkiem zrobiłem postępy nie tylko w matematyce, ale też w ogólnej logice myślenia. Zajęcia z Panem Krzysztofem to przygotowanie do matury, jak również rozwój osobisty w bardzo przyjaznej atmosferze.”
Tomasz Augustynowicz
Uczeń liceum
„Pan Krzysztof to najlepszy nauczyciel matematyki jakiego spotkałam na swojej drodze edukacji. Jest bardzo spokojny, cierpliwy i dysponuje ogromną wiedzą. Dzięki niemu matematyka nie jest aż tak straszna na jaką wygląda.”
Anna Mucha
Uczennica liceum

Kupując repetytorium fundujesz posiłek

1 kupione notatki = 1 posiłek dla potrzebujących dzieci w ramach akcji Pajacyk.

OPINIE UCZNIÓW i RODZICÓW