Przygotowanie do matury z matematyki - zajęcia grupowe

Korepetycje z matematyki online, już od 139 zł za miesiąc.

Nasze podejście

Pomyłki i błędy

Czy wiesz, że najsprawniej uczymy się właśnie podczas ich popełniania? Nasi nauczyciele wykorzystują tę prostą zasadę na każdych zajęciach i nigdy nie zganią Cię za pomyłkę. Dzięki niej lepiej zapamiętasz zagadnienie!

Buntowanie się

Chcemy uczyć ciekawiej, lepiej, mądrzej. Uczymy Was jak się uczyć, jak rozumieć i jak zdać egzaminy. Buntujemy się przeciwko klasycznemu, przestarzałemu systemowi edukacji i sprawiamy, że chce Wam się uczyć.

Emocje to klucz

Równie ważne co popełnianie błędów. Kiedy odczuwamy emocje podczas nauki – zapamiętujemy szybciej, nie nudzimy się, ani nie zasypiamy. Podczas zajęć my wzbudzamy pozytywne emocje, a Wy zapamiętujecie. Gotowe!

Praktyka czyni mistrza

Uczymy matematyki poprzez praktykę. Podczas zajęć  skupiamy się na rozwiązywaniu zadań i arkuszy maturalnych. Uczymy schematów, wzorców, korzystania z dostępnych informacji, a nie wkuwania ich na pamięć.

Sprawdź ceny naszych korepetycji z matematyki

Dołącz do ponad 1000 zadowolonych uczniów i uczennic! Wykup dostęp na miesiąc lub przetestuj nasz sposób nauczania odbierając pierwszą, darmową lekcję! Aby otrzymać dostęp do darmowej lekcji kliknij tutaj.

Matura podstawowa

 1. Grupowe zajęcia na żywo,
  1x w tygodniu
  (
  plan zajęć).
 2. Nagrania wideo z zajęć.
 3. Autorskie repetytorium maturalne.
 4. Zbiór zadań z rozwiązaniami.
 5. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u.

Repetytorium oraz Zbiór zadań

W skład pakietów wchodzą nasze autorskie materiały dydaktyczne: Repetytorium maturalne oraz Zbiór zadań z rozwiązaniami. Poniżej możesz zobaczyć wybrane strony – kliknij w wybraną, aby ją powiększyć.

MatArtur - korepetycje z matematyki grupowe | Matematma

MatArtur

Nauczyciel matematyki w Matematma.
Prowadzi grupowe korepetycje z matematyki na poziomie maturalnym.

Od dekady pomagam uczniom w zgłębianiu matematyki. Przez ten czas nauczyłem się wielu ważnych rzeczy. Przede wszystkim tego, że w zdecydowanej większości przypadków problemy z matematyką nie wynikają z braku talentu lub umiejętności.

Uczę matematyki od 10 lat, a moja przygoda z nauczaniem rozpoczęła się w pierwszej klasie liceum. W tym czasie:

 • Zdałem maturę z matematyki na 100%.
 • Spędziłem tysiące godzin prowadząc korepetycje z matematyki.
 • Wielokrotnie prowadziłem zajęcia ze strategii efektywnego uczenia się.
 • Ukończyłem studia na kierunku kognitywistyka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć działanie umysłu, pamięci i koncentracji.
 • Napisałem i obroniłem pracę magisterską dotyczącą tego, w jaki sposób posługiwanie się metaforami wspomaga nauczanie matematyki.
 • Rozpocząłem pracę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie prowadzę zajęcia z Matematycznych Podstaw Kognitywistyki.

Wierzę w to, że dystans jest największą przeszkodą w budowaniu relacji pomiędzy uczniem a nauczycielem. Z tego właśnie powodu staram się prowadzić zajęcia w luźnej i przyjemnej atmosferze.

Za problemy z matematyką często odpowiedzialne są zaległości z poprzednich lat, brak dobrej relacji z nauczycielem, który nie potrafi przekazać wiedzy w przystępny sposób lub niewiedza na temat tego, w jaki sposób zabrać się do nauki. Są to przeszkody, które można pokonać lub po prostu obejść. Nie zmuszam do uczenia się na blachę twierdzeń i definicji. Sam nigdy nie lubiłem się tak uczyć. Stawiam na prostotę. Tłumacząc materiał posługuję się metaforami i analogiami, które pomagają sprowadzić na pozór zawiłe zagadnienia do prostej i przystępnej formy, którą jest w stanie załapać każdy.

Fragment recenzji pracy Artura (prof. Jerzy Pogonowski)

„Praca odwołuje się zarówno do klasycznych propozycji w dydaktyce matematyki, jak też do nowszych ustaleń nauk kognitywnych. W mojej ocenie praca stanowi dobre przedstawienie roli objaśnień intuicyjnych w procesie dochodzenia do zrozumienia pojęć matematycznych. Oprócz wykazania się znajomością rozważanego obszaru badań autor przedstawił również swoje refleksje oparte na własnych doświadczeniach korepetytora matematyki na poziomie szkolnym.”

MatArtur - korepetycje z matematyki grupowe | Matematma
Konferencja “Poznańskie Forum Kognitywistyczne” w 2019 roku

Poznaj opinie naszych uczniów i uczennic

1000+

🤍🤍🤍🤍🤍

uczniów i uczennic

Dołączając do grona uczniów i uczennic Matematmy fundujesz posiłki szkolne dla dzieci potrzebujących wsparcia.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami! Chętnie na nie odpowiemy!

Tak. Niezależnie od wybranego pakietu zajęcia grupowe są prowadzone w czasie rzeczywistym, w formie online. Nasze korepetycje to zajęcia umożliwiające bieżącą interakcję z nauczycielem.

Na naszej platformie możesz wykupić miesięczny dostęp do zajęć grupowych na poziomie matury podstawowej oraz matury rozszerzonej. Po wybraniu poziomu zostajesz automatycznie przypisan_ do odpowiedniej grupy, która realizuje materiał odpowiedni dla poziomu kształcenia.

Po wykupieniu miesiąca korepetycji na wybranym poziomie otrzymujesz od nas dostęp do Mojego Konta, na którym czekają na Ciebie wszystkie zapewniane w ramach wybranego pakietu materiały, a także przyciski za pomocą których każdorazowo dołączasz do korepetycji.

Podczas zajęć grupowych masz dostęp do czatu, na którym na bieżąco możesz zadawać pytania nauczycielowi. Korepetytor jako jedyny uczestnik zajęć ma dostęp do kamerki oraz mikrofonu. Podczas lekcji widzisz i słyszysz swojego nauczyciela, jednocześnie obserwując jego pracę na wirtualnej tablicy. Na lekcji nauczyciel stymuluje zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi co pomaga w zapamiętywaniu materiału, a wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają korepetycje możesz odebrać pierwszą lekcję gratis klikając tutaj.

Nie. Podczas zajęć grupowych nie masz dostępu do mikrofonu ani kamerki. Uczniowie i uczennice komunikują się za pomocą czatu, co ułatwia sprawną wymianę wiadomości. Jedynym uczestnikiem, który ma dostęp do mikrofonu i kamerki jest nauczyciel, co w 100% ogranicza chaos panujący podczas standardowych lekcji online prowadzonych np. w szkołach.

Nie. Na korepetycjach grupowych nie sprawdzamy obecności. Po każdych zajęciach na swoim koncie znajdziesz nagranie lekcji, które możesz odtworzyć w dowolnym momencie. Dzięki temu, możesz powtarzać zagadnienia lub nadrabiać je w razie nieobecności.

Nie 🙂 Stawiamy na przyjemną i bezstresową atmosferę. Na zajęciach grupowych nie oceniamy się i pozwalamy na popełnianie błędów, co umożliwia lepsze zapamiętywanie i efektywną naukę.

Tak. Po każdych zajęciach grupowych na swoim koncie znajdziesz nagranie lekcji, które możesz odtworzyć w dowolnym momencie. Dzięki temu, możesz powtarzać zagadnienia lub nadrabiać je w razie nieobecności.

Nasi uczniowie i uczennice odnotowują znaczącą poprawę wyników – zachęcamy do zapoznania się z opiniami w Google.

Wynik matury zależy jednak nie tylko od przygotowującego Cię do niej nauczyciela czy nauczycielki. Na Twój wynik składa się wiele czynników, a w tym: jak długo zdecydujesz się korzystać z naszych korepetycji, systematyczność w nauce, Twoje samopoczucie w dniu zdawania egzaminu czy predyspozycje do zrozumienia danego tematu. Dokładamy wszelkich starań, żebyś zdał_ maturę na jak najwyższym poziomie!

Jeśli do nauki z Matematmą podejdziesz w sposób rzetelny i będziesz stosował_ się do naszych rad jesteśmy pewni, że zdasz maturę z matematyki z dużo lepszym rezultatem niż 30%!

Tak, oczywiście. Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie, możesz w dowolnej chwili anulować dalsze członkostwo. Rezygnacja oznacza jednak utratę dostępu do konta i zawartych tam materiałów z początkiem nowego okresu rozliczeniowego.

Co należy zrobić, żeby zrezygnować z posiadania konta oraz pakietu?
Aby anulować subskrypcję i zrezygnować z posiadania pakietu przejdź do zakładki Subskrypcje w ustawieniach konta. Możesz też napisać do nas maila z prośbą o pomoc w anulowaniu członkostwa.

UWAGA: Wylogowanie się z konta nie powoduje anulowania subskrypcji.

Jeśli zrezygnujesz z członkostwa przed upływem tego okresu, zachowasz dostęp do Mojego Konta oraz zawartych na nim materiałów. Dostęp zniknie z początkiem nowego okresu rozliczeniowego (w momencie upłynięcia miesiąca od daty zakupu).

Aby dowiedzieć się, kiedy nastąpi zamknięcie Twojego konta przejdź zakładki Subskrypcje w ustawieniach konta.

Sposób w jaki przedłużasz członkostwo zależy od wyboru formy płatności:

 • Karta płatnicza – od użytkowników, którzy decydują się płacić kartą płatniczą automatycznie pobierana jest comiesięczna opłata przypadająca na dzień rejestracji konta. Przykładowo: jeśli zarejestrował_ś się 10 marca i zapłacił_ś kartą płatniczą, następna opłata zostanie naliczona 10 kwietnia.
 • Blik lub przelew internetowy – użytkownik, który zdecyduje się na płatności poprzez Blik bądź przelewem internetowym pod koniec każdego okresu rozliczeniowego otrzymuje przypomnienie o płatności drogą mailową. Aby przedłużyć swoje członkostwo użytkownik musi ponownie złożyć zamówienie na wybrany przez siebie pakiet oraz opłacić je w wybrany sposób. Należy to zrobić przed końcem bieżącego okresu rozliczeniowego, aby nie utracić dostępu do konta. Aby ponownie złożyć zamówienie i przedłużyć swoje członkostwo kliknij tutaj i przejdź do zakładki Subskrypcje.
 • Przelew tradycyjny – użytkownik, który zdecyduje się na płatności przelewem tradycyjnym pod koniec każdego okresu rozliczeniowego otrzymuje przypomnienie o płatności drogą mailową. Aby przedłużyć swoje członkostwo użytkownik musi ponownie złożyć zamówienie na wybrany przez siebie pakiet oraz opłacić je przelewem tradycyjnym. Należy to zrobić przez końcem bieżącego okresu rozliczeniowego, aby nie utracić dostępu do konta. Aby ponownie złożyć zamówienie i przedłużyć swoje członkostwo kliknij tutaj i przejdź do zakładki Subskrypcje.

Jedna grupa to maksymalnie 100 osób, które wykupiły ten sam pakiet i wspólnie przygotowują się do wybranego egzaminu razem z nauczycielem.

Z naszego doświadczenia wynika, że w liczniejszych grupach zajęcia są dużo bardziej efektywne i wartościowe. Na spotkaniach stawiamy ogromny nacisk na współpracę oraz tworzenie relacji, co według badań neurobiologów jest jednym z głównych czynników usprawniających przyswajanie wiedzy. 

Bez obaw! Nauczyciel zwraca uwagę na każde pytanie, a nawet każdemu z imienia życzy dobrej nocy 🙂

Dołącz do osób, które zdały z Matematmą

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

🔴 Black Weekend - przygotowanie do matury z matematyki! Dwie osoby w cenie jednej.

Tylko w ten weekend! Zaproś znajomą/-ego i odbierzcie zniżkę na regularne zajęcia z MatArturem!