fbpx

Matura poprawkowa
z matematyki 2021 r.

Zarezerwuj już teraz swoje miejsce! Dołącz do krótkiego, ale niezwykle intensywnego przygotowania do matury poprawkowej. Wybierz najlepszy dla Ciebie pakiet i przygotuj się bez stresu do egzaminu.

Matura poprawkowa z matematyki 2021r.

Intensywne przygotowanie aż do egzaminu!

Pakiet
podstawowy

109 zł

Pakiet
PRO

299 zł 269 zł

Pakiet
standard

199 zł

Zobacz próbkę!

Kupując korepetycje fundujesz posiłek

1 zakup = 1 posiłek dla potrzebujących dzieci w ramach akcji Pajacyk.

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

Opinie uczniów i rodziców

matematna
Krzysztof Borek - nauczyciel i współzałożyciel Matematma

Kim jesteśmy?

Cześć! Z tej strony Matematma, czyli Krzysiek, Natalia i Damian. Matematma to marka edukacyjna założona aby wspierać młodych ludzi. Celem nadrzędnym jest pokazanie jak największej liczbie osób, jak przyjemna i pasjonująca może być nauka, czy rozwijanie swoich umiejętności.

Główną misją marki jest zmiana podejścia do edukacji i promowanie alternatywnych sposobów kształcenia. Matematma to nie tylko matura, to najlepsza społeczność.

„Bardzo lubię uczyć, bardzo lubię ludzi, no i bardzo lubię uczyć ludzi – zwłaszcza matematyki!”
Krzysiek Borek

Często zadawane pytania

Zajęcia odbywają się w formie transmisji na żywo, na zewnętrznej platformie, w formie webinaru online. Prowadzący (nauczyciel) prowadzi zajęcia z wykorzystaniem mikrofonu, kamery oraz udostępnionego ekranu. Przy użyciu tabletu graficznego rozwiązujemy zadania maturalne. Uczestnicy mogą zapisywać odpowiedzi, propozycje rozwiązań oraz pytania na czacie.

Pierwsze kilka minut zarezerwowane jest na przywitanie, opowiedzenie nad czym pracujemy. Następnie przechodzimy do 135 minut rozwiązywania zadań (+ 2x przerwa po 5 min). Na koniec prowadzący życzy wszystkim dobrego dnia 🙂

Przykładowe zajęcia (innej grupy) możesz zobaczyć pod linkiem: https://www.dropbox.com/s/tl8olwk6p5ftvi6/20210429-nagranie-zajec-v7.mp4?dl=0

Nie. Prowadzący korzysta z kamerki oraz mikrofonu. Uczestnicy mają do dyspozycji jedynie czat. Ta forma pozwala na aktywność wielu osób w tym samym czasie, a więc interakcję ze wszystkimi uczestnikami. Nie pojawia się problem wchodzenia sobie w słowo, zaburzania rytmu zajęć, czy rozwiązywania zadań jedynie z wybranymi, najszybszymi uczniami.

Na naszych zajęciach każdy ma możliwość napisania swoich komentarzy/pytań, na które prowadzący na bieżąco reaguje. Zakładamy, że poprzez zapisywanie poprawnych odpowiedzi uczniowie utrwalają swoją wiedzę. Zachęcamy do podawania odpowiedzi na pytania, nawet jeśli wcześniej pojawiły się już poprawne rozwiązania na czacie.

Nie, obecność nie jest obowiązkowa. Nie jesteśmy szkołą i jesteśmy dalecy od wprowadzania obowiązujących tam reguł. Nasze zajęcia są w 100% dobrowolne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wszystkie spotkania są nagrywane, aby uczestnicy mogli obejrzeć je w wygodnym dla nich czasie.

Uwaga! “Sowy” mogą wreszcie odbyć korepetycje w nocy, a “skowronki” o poranku 🙂

Zdecydowanie nie. Nie zgadzamy się z obowiązującym, przestarzałym systemem edukacji i staramy się od niego odchodzić. Naszą ogromną misją jest sprawianie, aby nauka stała się cool dla młodzieży. Nie chcemy zmuszać do zdobywania wiedzy, czy właśnie egzekwować tego sprawdzianami. Mamy nadzieję, że nasze spotkania zmotywują Cię wystarczająco do powtórek maturalnych!

Nagrania zajęć znajdziesz na swoim koncie, w odpowiednim folderze. Instrukcja dotarcia do tych plików znajduje się w sprawach organizacyjnych (wewnątrz konta na platformie). Wszystkie kwestie zostały wyjaśnione również w mailu przesłanym po złożeniu zamówienia 🙂

Wszystkie zajęcia są nagrywane, aby każdy uczestnik miał możliwość odtworzenia materiału. W ten sposób możesz nadrobić spotkanie, które Cię ominęło lub przeanalizować ponownie zadanie, które sprawiło Ci trudność.

Nie, nie przewidujemy zadawania prac domowych. W naszych działaniach staramy wzorować się na najlepszych systemach edukacyjnych funkcjonujących na świecie oraz pracy neurobiologów. Mamy nadzieję, że wiedza przekazywana na zajęciach pomoże w zrozumieniu materiału, a jednocześnie spotkania zmotywują Was do samodzielnego realizowania zadań. Obowiązkowa praca domowa kojarzy się młodzieży negatywnie, a my chcemy zarażać pasją do zdobywania wiedzy.

W ramach zajęć przygotowujących do matury poprawkowej otrzymasz obszerny, autorski zbiór zadań z rozwiązaniami oraz kontakt mailowy do Jagody, która chętnie pomoże z zadaniami.

Wszystkie materiały dostępne są dla Ciebie przez 60 dni od dokonania zakupu – czyli aż do matury poprawkowej i chwilę dłużej 🙂 Po tym czasie materiały na platformie oraz linki wygasną.

W grupie przewidujemy maksymalnie 100 osób. ALE UWAGA! Wiemy, że wydaje się to ogromną liczbą, przy której nie uda się przyswoić materiału – błąd. Z naszego doświadczenia wynika, że w liczniejszych grupach zajęcia są wbrew pozorom dużo bardziej efektywne i wartościowe.

Na spotkaniach stawiamy ogromny nacisk na współpracę oraz tworzenie relacji, co według badań neurobiologów jest jednym z głównych czynników usprawniających przyswajanie wiedzy. Matematma to nie tylko matura – to wspaniała, wspierająca się społeczność.

Bazując na naszym doświadczeniu wiemy również, że na zajęciach na żywo jest zazwyczaj około 50% zapisanych osób. Dodatkowo część uczestników preferuje pracę samodzielną, więc na czacie nie ma spamu wiadomości i pozostaje miejsce dla każdego. Nauczyciel zwraca uwagę na każde pytanie, a nawet każdemu z imienia życzy dobrej nocy 🙂

W razie jakichkolwiek wątpliwości
skontaktuj się z nami!

Numer telefonu

(+48) 505 403 298

Adres e-mail

kontakt@matematma.pl