fbpx

zdobądź dodatkowe punkty na maturze

Kurs „wykaż, że”
Zrozum zadania na dowodzenie

Dlaczego warto?

wykaż, że / karta wzorów / korepetycje z matematyki / matematma

Krzysiek borek

Nauczyciel matematyki

Bardzo lubię uczyć, bardzo lubię ludzi, no i bardzo lubię uczyć ludzi – zwłaszcza matematyki! 🙂 Jestem magistrem matematyki o specjalności nauczanie matematyki. Moim celem jest możliwość dzielenia się wiedzą i dotarcie z moim przekazem do możliwie największej liczby Polaków.

Do matury podstawowej
z matematyki 2021 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
„Na całej swojej ścieżce edukacji nie spotkałam wspanialszego nauczyciela matematyki. Ogromna wiedza, kompetencje i indywidualne podejście do każdego ucznia, a to wszystko idzie w parze ze świetnym humorem i uśmiechem!”
Aleksandra Radosz
Uczennica liceum
„Pracując z Panem Borkiem zrobiłem postępy nie tylko w matematyce, ale też w ogólnej logice myślenia. Zajęcia z Panem Krzysztofem to przygotowanie do matury, jak również rozwój osobisty w bardzo przyjaznej atmosferze.”
Tomasz Augustynowicz
Uczeń liceum
„Pan Krzysztof to najlepszy nauczyciel matematyki jakiego spotkałam na swojej drodze edukacji. Jest bardzo spokojny, cierpliwy i dysponuje ogromną wiedzą. Dzięki niemu matematyka nie jest aż tak straszna na jaką wygląda.”
Anna Mucha
Uczennica liceum

Kurs „wykaż, że” - szczegóły

Zawartość

> 10 godzin

Cena kursu

129 zł 99 zł

poziom

Matura podstawowa

Kurs „wykaż, że” - opis:

W tym krótkim, niestandardowym kursie pokażemy Ci chwyty na wszelkie znienawidzone, maturalne hasła, takie jak „wykaż, że”, „uzasadnij, że”, „udowodnij, że”. Poznasz schematy działania, możliwe do powtórzenia niemalże w każdym zadaniu na dowodzenie.

Dołącz do kursu „Wykaż, że” a sprawimy, że przestaniesz pomijać na maturze zadania na dowodzenie i zyskasz dodatkowe punkty niezbędne w rekrutacji na studia!

129 zł 99 zł

Co otrzymujesz?

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

KROK 1

Dołącz do kursu online „Wykaż, że” i zyskaj wszystkie materiały, klikając w przycisk „Kup teraz”! Podczas zamawiania zarejestruj się lub zaloguj się, jeśli posiadasz już konto na naszej platformie.

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

KROK 2

Po sfinalizowaniu zamówienia dostaniesz od nas maila z potwierdzeniem. Teraz możesz zalogować się do swojego konta klikając niebieski przycisk w prawym górnym rogu ekranu „Moje konto”.

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

KROK 3

Kliknij w kurs „Wykaż, że” i przejdź do pierwszego działu „Wstęp, przywitanie”. Kolejno realizuj wszystkie lekcje, a w razie jakichkolwiek pytań śmiało pisz na grupie lub na maila!

Zobacz przykładowe lekcje:

Kupując KURS fundujesz posiłek

1 kupiony kurs „Wykaż, że” = 1 ciepły obiad dla potrzebujących dzieci w ramach akcji Pajacyk.

OPINIE UCZNIÓW i RODZICÓW