fbpx

Kurs Karta wzorów

Naucz się korzystać z karty wzorów

Przygotowanie do matury podstawowej z matematyki w pigułce. Omówienie każdego wzoru z przykładowymi zadaniami, dostęp do grupy, bonusowe wideo i wiele więcej!

Do matury podstawowej
z matematyki 2021 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Kurs Karta Wzorów

W tym kursie omówimy wszystkie wzory, które znajdują się w karcie wzorów, dostępnej na egzaminie maturalnym. Tak, da się nie zdać matury mając do dyspozycji kartę wzorów! Dlatego my nauczymy Cię jak z niej skorzystać, gdzie znaleźć potrzebny wzór i na przykładach pokażemy co do czego służy. Po tym kursie zostaniesz specjalistą karty wzorów i zdasz maturę bez problemów!

Dołącz do kursu „Karta Wzorów” i naucz się korzystać z wybranych wzorów matematycznych! Ten kurs jest świetną pigułką wiedzy, która pozwoli Ci bez stresu podejść do matury podstawowej z matematyki.

159 zł 129 zł

Co otrzymujesz?

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

KROK 1

Dołącz do kursu online „Karta Wzorów” i zyskaj wszystkie materiały, klikając w przycisk „Kup teraz”! Podczas zamawiania zarejestruj się lub zaloguj się, jeśli posiadasz już konto na naszej platformie.

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

KROK 2

Po sfinalizowaniu zamówienia dostaniesz od nas maila z potwierdzeniem. Teraz możesz zalogować się do swojego konta klikając niebieski przycisk w prawym górnym rogu ekranu „Moje konto”.

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

KROK 3

Kliknij w kurs „Karta Wzorów” i przejdź do pierwszego działu „Wstęp, przywitanie”. Kolejno realizuj wszystkie lekcje, a w razie jakichkolwiek pytań śmiało pisz na grupie lub na maila!

matematna
Krzysztof Borek - nauczyciel i założyciel Matematma

Cześć! Z tej strony Matematma, czyli Krzysiek, Natalia i Damian. Założyliśmy Matematmę aby wesprzeć uczniów w przygotowaniach do najważniejszych egzaminów. Naszym celem wsparcie młodzieży, dzielenie się wiedzą i dotarcie z przekazem do możliwie największej publiki.

„Bardzo lubię uczyć, bardzo lubię ludzi, no i bardzo lubię uczyć ludzi – zwłaszcza matematyki!”
Krzysiek Borek

Kurs online „Karta Wzorów”  to idealne powtórzenie dla wszystkich tegorocznych maturzystów. Lekcje wideo pozwolą nie tylko zrozumieć kartę wzorów, ale również powtórzyć zagadnienia wymagane na maturze podstawowej z matematyki.

 

„Na całej swojej ścieżce edukacji nie spotkałam wspanialszego nauczyciela matematyki. Ogromna wiedza, kompetencje i indywidualne podejście do każdego ucznia, a to wszystko idzie w parze ze świetnym humorem i uśmiechem!”
Aleksandra Radosz
Uczennica liceum
„Pracując z Panem Borkiem zrobiłem postępy nie tylko w matematyce, ale też w ogólnej logice myślenia. Zajęcia z Panem Krzysztofem to przygotowanie do matury, jak również rozwój osobisty w bardzo przyjaznej atmosferze.”
Tomasz Augustynowicz
Uczeń liceum
„Pan Krzysztof to najlepszy nauczyciel matematyki jakiego spotkałam na swojej drodze edukacji. Jest bardzo spokojny, cierpliwy i dysponuje ogromną wiedzą. Dzięki niemu matematyka nie jest aż tak straszna na jaką wygląda.”
Anna Mucha
Uczennica liceum

Dlaczego warto?

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

omówienie wzorów

Wykupując kurs online „Karta Wzorów” otrzymasz omówienie każdego wzoru z wyjaśnieniem i przykładami. Przygotowaliśmy również wstęp do każdego tematu, które pozwolą Ci sprawniej przejść przez zagadnienia.

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

biegłość i szybkość

Przerabiając kurs online „Karta Wzorów” zyskasz biegłość i umiejętność szybkiego posługiwania się wybranymi wzorami matematycznymi. Pokażemy jak posługiwać się wzorami, co pozwoli Ci bez stresu podejść do egzaminu.

Matematma | Matura podstawowa z matematyki | Egzamin ósmoklasisty z matemtyki

Przygotowanie w pigułce

Kurs online „Karta Wzorów” to prawdziwe kompendium wiedzy - przygotowanie do matury w pigułce. Przerabiając nasze lekcje wideo nauczysz się korzystać z karty wzorów, a także szybko powtórzysz materiał do matury.

20210124-ikona-v4

dostęp do grupy

Wykupując kurs otrzymujesz długotrwałe wsparcie w przygotowaniach. Wspieramy Cię dodatkowo poprzez dostęp do zamkniętej, kameralnej grupy na Facebooku, gdzie możesz zadawać pytania dotyczące zadań maturalnych.

159 zł 129 zł

Zobacz przykładowe lekcje:

Kupując kurs fundujesz posiłek

1 kupiony kurs „Karta Wzorów” = 1 posiłek dla potrzebujących dzieci w ramach akcji Pajacyk.