Jak lepiej mówić? Jak żyć z pasji? Knopek Pełną Gębą - zamknięte spotkanie.

Zapisz się na wyjątkowe, zamknięte spotkanie tylko dla uczniów i uczennic Studniówki Maturalnej! Znany lektor, głos Netflixa, Eurosportu, Eski Rock – Knopek Pełną Gębą, opowie jak lepiej się wypowiadać, jak wypaść lepiej na maturze ustnej oraz jak doprowadzić do życia z pasji. Zapisz się!

Zapisując się akceptujesz Politykę prywatności.

Zapisz się, aby poznać Knopka i posłuchać jego rad! 🎙 Do zamkniętego spotkania pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kim jest Knopek? Jaka jest jego historia?

Nazywam się Łukasz Knopek Konopka i jestem zawodowym lektorem.

Swobodę i możliwość pracy głosem na różnych polach, uzyskałem dzięki szeregowi warsztatów, zajęć i kursów efektywnej komunikacji w oparciu o czytanie i wymowę.

Pierwsze doświadczenie w pracy lektora zawdzięczam radiu Polska Live, gdzie prowadziłem swoją audycję o kulturze Hip-Hopowej. Swoje umiejętności rozwijałem także pod okiem profesjonalistów w studiach Polskiego Radia, na antenie Kanału Trzeciego oraz w Czwórce i Radiu Kolor.

Od 2013 jestem głosem Eski Rock, a od 2017 głosem Eurosportu. Możesz mnie także usłyszeć na takich platformach i stacjach jak: Netflix, Discovery Channel, National Geographic, Disney, Fox, HBO, Amazon Prime, Polsat, Fokus Tv oraz wiele innych. Od 2022 roku mój głos został wybrany do nagrania komunikatów przystanków autobusowych dla Gminy Grodzisk Mazowiecki i okolic. Ponadto możesz mnie usłyszeć w programie Ninja Warrior Polska.