Korepetycje z matematyki na każdym poziomie

Korepetycje online na każdym poziomie, po polsku i po angielsku. Nasza kadra to doświadczeni nauczyciele, pełni energii, uśmiechu i cierpliwości! Korepetycje z matematyki już od 79 zł za 60 minut.

1000+

🤍🤍🤍🤍🤍

uczniów i uczennic

Dołączając do grona uczniów i uczennic Matematmy fundujesz posiłki szkolne dla dzieci potrzebujących wsparcia.

Korepetycje z matematyki - profesjonalny nauczyciel | Matematma

Profesjonalny nauczyciel

Korepetycje z matematyki - zadania domowe | Matematma

Zadania domowe

Korepetycje z matematyki - przykładowe egzaminy | Matematma

Przykładowe egzaminy

Wybierz nauczyciela/-kę

Poznaj naszą kadrę! Obejrzyj filmik każdego nauczyciela/-ki, dowiedz się na jakich poziomach uczą, a następnie umów pierwszą lekcję w indywidualnym kalendarzu. Dołącz do ponad 1000 zadowolonych uczniów i uczennic! W razie pytań skontaktuj się z nami mailowo.

Kacper Kiereś

Nauczyciel matematyki w Matematma.
Prowadzi zajęcia online. Ceny od 79 zł / 60 min.

Mathinity
Andrzej Kukla

Nauczyciel matematyki w Matematma.
Prowadzi zajęcia online. Ceny od 99 zł / 60 min.

MatArtur

Nauczyciel matematyki w Matematma.
Prowadzi zajęcia grupowe online. Ceny od 139 zł / miesiąc.

Dołącz do nas jako nauczyciel/-ka!

Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę z najlepszymi dydaktykami i specjalistami!

Jak to działa?

SF_Display_icon_1

Wybierz swojego nauczyciela lub nauczycielkę oglądając materiały, które dla Ciebie przygotował_. Przeczytaj o jego/jej wykształceniu, sposobie nauczania, a także celach czy marzeniach.

Umów się na pierwszą lekcję za pomocą kalendarza. Wybierz poziom lekcji, odpowiednią datę oraz godzinę. Następnie opłać lekcję za pomocą wygodnej, internetowej płatności BLIK, Przelewy24, karta.

Zajrzyj na swoją skrzynkę mailową, powiązaną z mailem, który podał_ś podczas realizacji płatności. Tam znajdziesz wszystkie informacje związane z Twoimi  korepetycjami z matematyki!

Nasze podejście

Pomyłki i błędy

Czy wiesz, że najsprawniej uczymy się właśnie podczas ich popełniania? Nasi nauczyciele wykorzystują tę prostą zasadę na każdych zajęciach i nigdy nie zganią Cię za pomyłkę. Dzięki niej lepiej zapamiętasz zagadnienie!

Buntowanie się

Chcemy uczyć ciekawiej, lepiej, mądrzej. Uczymy Was jak się uczyć, jak rozumieć i jak zdać egzaminy. Buntujemy się przeciwko klasycznemu, przestarzałemu systemowi edukacji i sprawiamy, że chce Wam się uczyć.

Emocje to klucz

Równie ważne co popełnianie błędów. Kiedy odczuwamy emocje podczas nauki – zapamiętujemy szybciej, nie nudzimy się, ani nie zasypiamy. Podczas zajęć my wzbudzamy pozytywne emocje, a Wy zapamiętujecie. Gotowe!

Praktyka czyni mistrza

Uczymy matematyki poprzez praktykę. Skupiamy się na rozwiązywaniu zadań i arkuszy egzaminacyjnych. Uczymy schematów, wzorców, korzystania z dostępnych informacji, a nie wkuwania ich na pamięć.

Poznaj opinie naszych uczniów i uczennic

1000+

🤍🤍🤍🤍🤍

uczniów i uczennic

Dołączając do grona uczniów i uczennic Matematmy fundujesz posiłki szkolne dla dzieci potrzebujących wsparcia.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami! Chętnie na nie odpowiemy!

Tak. Zajęcia indywidualne są prowadzone w czasie rzeczywistym. Korepetycje umożliwiają bieżącą interakcję z nauczycielem/nauczycielką.

Po wykupieniu korepetycji indywidualnych na wybranym poziomie otrzymujesz od nas email ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi lekcji. Indywidualne korepetycje prowadzimy na GoogleMeet. Dołączasz do nich poprzez link dostępny w mailu.

Podczas indywidualnych korepetycji masz dostęp do mikrofonu oraz kamerki, dzięki czemu możesz na bieżąco zadawać pytania nauczycielowi. Korepetytor również ma dostęp do kamerki oraz mikrofonu. Podczas lekcji widzisz i słyszysz swojego nauczyciela, jednocześnie obserwując jego pracę nad zadaniami na wirtualnej tablicy. Nauczyciel/nauczycielka stymuluje zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi, co umożliwia sprawne zapamiętanie materiału.

Podczas indywidualnych korepetycji masz dostęp do mikrofonu oraz kamerki. Prowadzący również korzysta z kamerki oraz mikrofonu. Jeśli nie możesz skorzystać z kamerki możesz ją wyłączyć, jednak zachęcamy do aktywnego udziału w lekcji 🙂

Nie. Zajęcia indywidualne są prowadzone wyłącznie w formie online. Zachęcamy do przetestowania naszych metod nauczania 🙂

Nie 🙂 Stawiamy na przyjemną i bezstresową atmosferę. Na zajęciach nie oceniamy się i pozwalamy na popełnianie błędów, co umożliwia zapamiętywanie oraz efektywną naukę.

Nie, lekcje indywidualne nie są nagrywane.

Nasi uczniowie i uczennice odnotowują znaczącą poprawę wyników – zachęcamy do zapoznania się z opiniami w Google.

Wynik matury zależy jednak nie tylko od przygotowującego Cię do niej nauczyciela czy nauczycielki. Na Twój wynik składa się wiele czynników, a w tym: jak długo zdecydujesz się korzystać z naszych korepetycji, systematyczność w nauce, Twoje samopoczucie w dniu zdawania egzaminu czy predyspozycja do zrozumienia danego tematu. Dokładamy wszelkich starań, żebyś zdał_ wybrany egzamin na jak najwyższym poziomie!

Tak. Po ustaleniu tego ze swoim nauczycielem napisz maila w tej sprawie na: kontakt@matematma.pl. W wiadomości koniecznie podaj: swoje imię i nazwisko, imię i nazwisko nauczyciela, z którym chcesz się uczyć oraz zarezerwowane u nauczyciela terminy.

Dołącz do osób, które nauczyły się matematyki z Matematmą

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

🔴 Black Weekend - przygotowanie do matury z matematyki! Dwie osoby w cenie jednej.

Tylko w ten weekend! Zaproś znajomą/-ego i odbierzcie zniżkę na regularne zajęcia z MatArturem!