Wasze najczęstsze pytania:

Jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami! Chętnie na nie odpowiemy!

To czy Twoje członkostwo obejmuje uczestnictwo w zajęciach na żywo zależy od pakietu, który wybierzesz.

Zajęcia na żywo oferujemy w ramach przygotowania do matury podstawowej – w pakiecie PRO oraz w ramach przygotowania do matury rozszerzonej – w pakiecie LIVE i VIP

Jeśli zdecydujesz się na któryś z wyżej wymienionych pakietów będziesz mógł/mogła uczestniczyć w zajęciach na żywo. Istnieją jednak pakiety, które nie obejmują zajęć na żywo! Kliknij tutaj aby porównać zawartość pakietów i wybrać dla siebie najlepszą opcję!

Zajęcia na żywo prowadzone są w formie webinarów, do których dostęp mają członkowie danej grupy oraz nauczyciel, a także osoba zapewniająca obsługę techniczną.

Zajęcia trwają półtorej godziny i polegają na wspólnym rozwiązywaniu zadań dostosowanych do potrzeb uczniów i uczennic. Nauczyciel podczas zajęć ma dostęp do kamery i mikrofonu. Pozostali uczestnicy mają do dyspozycji czat, na którym mogą zadawać pytania czy odpowiadać na pytania nauczyciela. Prowadzący zajęcia nauczyciel podczas zajęć często zadaje pobudzające myślenie pytania, a także odpowiada na wszystkie wątpliwości uczniów i uczennic.

Zajęcia odbywają się na platformie GetResponse. Nie musisz pobierać żadnej aplikacji, wystarczy dowolna przeglądarka 🙂

Nie. Prowadzący korzysta z kamerki oraz mikrofonu. Uczestnicy mają do dyspozycji jedynie czat. Ta forma pozwala na aktywność wielu osób w tym samym czasie, a więc interakcję ze wszystkimi uczestnikami. Nie pojawia się problem wchodzenia sobie w słowo, zaburzania rytmu zajęć, czy rozwiązywania zadań jedynie z wybranymi, najszybszymi uczniami.

Na naszych zajęciach każdy ma możliwość napisania swoich komentarzy/pytań, na które prowadzący na bieżąco reaguje. Poprzez zapisywanie poprawnych odpowiedzi uczniowie utrwalają swoją wiedzę. Zachęcamy do podawania odpowiedzi na pytania, nawet jeśli wcześniej pojawiły się już poprawne rozwiązania na czacie.

Tak, zajęcia odbywają się w grupach. Jedna grupa to maksymalnie 100 osób, które wykupiły ten sam pakiet i wspólnie przygotowują się do wybranego egzaminu razem z nauczycielem.

Z naszego doświadczenia wynika, że w liczniejszych grupach zajęcia są dużo bardziej efektywne i wartościowe. Na spotkaniach stawiamy ogromny nacisk na współpracę oraz tworzenie relacji, co według badań neurobiologów jest jednym z głównych czynników usprawniających przyswajanie wiedzy. 

Bez obaw! Nauczyciel zwraca uwagę na każde pytanie, a nawet każdemu z imienia życzy dobrej nocy 🙂

Grupy przygotowujące się do matury podstawowej i rozszerzonej oznaczone są odpowiednio P_, R_, gdzie w miejsce _ wstawiamy cyfrę odpowiadającą danej grupie.

Do grupy zostajesz przypisany automatycznie przy składaniu zamówienia na którykolwiek z pakietów, który obejmuje korepetycje na żywo. Bez obaw – czuwamy nad tym, żeby grupy zawierały optymalną ilość osób, która pozwoli Ci na najlepsze przyswajanie wiedzy!

Nie! Zajęcia na żywo nie są obowiązkowe. Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach na żywo – nic straconego – możesz obejrzeć później nagranie z zajęć, na których nie był_ś obecny_a.

Nie, zajęcia na żywo nie są koniecznością. Możesz zdecydować się na pakiet, który nie zawiera zajęć prowadzonych na żywo.  Nadal będziesz dostawał_ od nas na bieżąco nagrania zajęć, które możesz obejrzeć w dowolnym miejscu, o dowolnej godzinie.

Dzięki regularności otrzymywania nagrań będziesz mógł/mogła w odpowiednim tempie powtarzać najważniejsze zagadnienia do egzaminu. Kliknij tutaj aby porównać zawartość pakietów i wybrać dla siebie najlepszą opcję!

Nie! Matematma to nie szkoła. Nie oceniamy się wzajemnie, szanujemy swoje tempo pracy, liczy się tylko zdobyta wiedza i chęć jej zdobywania! Oceny są dla nas zupełnie zbędne i nie chcemy Was nimi definiować!

Nie oferujemy zajęć indywidualnych. Z doświadczenia wiemy, że praca grupowa daje znacznie lepsze efekty niż powszechne zajęcia indywidualne! Podczas zajęć grupowych na żywo uczniowie i uczennice są bardziej zmotywowani do pracy, a atmosfera na zajęciach jest o wiele przyjemniejsza.

Zachęcamy do przetestowania jednego z naszych pakietów.

Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i ilości pracy. Samo posiadanie materiałów przygotowujących do matury, nie zagwarantuje Ci jej zdania, ale regularne przygotowania i nauka z nimi już tak.

Jeśli do nauki z Matematmą podejdziesz w sposób rzetelny i będziesz stosował_ się do naszych rad jesteśmy pewni, że zdasz maturę z matematyki z dużo lepszym rezultatem niż 30%!

Formy płatności jakie obsługujemy to karty płatnicze, Blik, przelewy internetowe oraz przelewy tradycyjne.

Najwygodniejsza metoda płatności to karta płatnicza, dzięki której nie musisz pamiętać o przedłużaniu swojego członkostwa! Jeśli wybierzesz płatność kartą środki zostaną automatyczne pobrane raz w miesiącu.

Oczywiście. Możesz zrezygnować ze swojego pakietu oraz anulować swoje członkostwo w każdej chwili.

Co należy zrobić, żeby zrezygnować z posiadania konta oraz pakietu?
Aby anulować subskrypcję i zrezygnować z posiadania pakietu przejdź do zakładki Moje subskrypcjeustawieniach konta. Możesz też napisać do nas maila z prośbą o pomoc w anulowaniu członkostwa.

UWAGA: Wylogowanie się z konta nie powoduje anulowania subskrypcji.

Jeśli zrezygnujesz z członkostwa w serwisie Matematma przed upływem okresu rozliczeniowego, możesz nadal oglądać materiały dostępne w serwisie, aż do automatycznego zamknięcia konta, które nastąpi z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego. Jeśli nie odnowisz konta, nie pobierzemy już żadnej opłaty.

Aby dowiedzieć się, kiedy nastąpi zamknięcie Twojego konta przejdź zakładki Moje subskrypcje w ustawieniach konta.

Sposób w jaki przedłużasz członkostwo zależy od wyboru formy płatności:

  • Karta płatnicza – od użytkowników, którzy decydują się płacić kartą płatniczą automatycznie pobierana jest comiesięczna opłata przypadająca na dzień rejestracji konta. Jeśli zarejestrował_ś się 10 marca i zapłacił_ś kartą płatniczą, następna opłata zostanie naliczona 10 kwietnia.
  • Blik lub przelew internetowy – użytkownik, który zdecyduje się na płatności poprzez Blik bądź przelewem internetowym pod koniec każdego okresu rozliczeniowego otrzymuje przypomnienie o płatności drogą mailową. Aby przedłużyć swoje członkostwo użytkownik musi ponownie złożyć zamówienie na wybrany przez siebie pakiet oraz opłacić je w wybrany sposób. Należy to zrobić przed końcem bieżącego okresu rozliczeniowego, aby nie utracić dostępu do konta. Aby ponownie złożyć zamówienie i przedłużyć swoje członkostwo kliknij tutaj i przejdź do zakładki Moje subskrypcje.
  • Przelew tradycyjny – użytkownik, który zdecyduje się na płatności przelewem tradycyjnym pod koniec każdego okresu rozliczeniowego otrzymuje przypomnienie o płatności drogą mailową. Aby przedłużyć swoje członkostwo użytkownik musi ponownie złożyć zamówienie na wybrany przez siebie pakiet oraz opłacić je przelewem tradycyjnym. Należy to zrobić przez końcem bieżącego okresu rozliczeniowego, aby nie utracić dostępu do konta. Aby ponownie złożyć zamówienie i przedłużyć swoje członkostwo kliknij tutaj i przejdź do zakładki Moje subskrypcje.

jeśli nie znalazł_ś odpowiedzi na Twoje pytanie…

...napisz śmiało

Możesz też skorzystać z innych form kontaktu:

(+48) 505 403 298

Dołącz do osób, które zdały z Matematmą