fbpx

Nauka online, relacje na żywo!
Spotkanie maturzystów.

Do tej pory mogliście wymieniać się wiadomościami jedynie na czacie, dlatego teraz umożliwimy Wam stworzenie prawdziwych przyjaźni! Matematma to nie tylko matura, to najlepsza społeczność.

Wydarzenie odwołane

Wydarzenie odwołane

Wydarzenie odwołane

Jaki jest plan działania?

Do 12 maja osoby zainteresowane spotkaniem deklarują swoją decyzję poprzez symboliczną wpłatę 30 zł. Zebrana kwota zostanie wykorzystana do pokrycia części kosztów organizacyjnych.

Na podstawie ilości wpłat zespół Matematmy zweryfikuje, czy jest wystarczające zainteresowanie spotkaniem. Musimy zebrać minimum 20 chętnych osób.

Do 30 maja ogłosimy dokładne miejsce (lokal), godzinę spotkania oraz potwierdzimy datę. Jeśli nie uda się zorganizować spotkania zwracamy wszystkie wpłacone środki.

Spotykamy się i tworzymy prawdziwe relacje! Matematma to nie tylko nauka, to społeczność. Świętujemy zdaną maturę oraz 1. urodziny Matematmy.

Wstępny harmonogram spotkania

Część I

  • Przywitanie, szampan
  • Mini-wystąpienie Krzyśka: „Jak poradzić sobie po maturze?”

Część II

  • Zapoznanie, networking
  • Rozmowy
  • Tort Matematma

Część III

  • Dalsza część spotkania
  • Kontynuujemy rozmowy 🙂
  • Będzie też miejsce do tańca.

Z przykrością informujemy, że nie uzbieraliśmy
wystarczającej liczby osób zainteresowanych.

Rezerwując miejsce akceptujesz Regulamin wydarzenia.

Pytania i odpowiedzi

Symboliczna wpłata 30 zł pozwoli nam zweryfikować faktyczną ilość osób zainteresowanych spotkaniem. Koszty organizacji wydarzenia, lokalu, poczęstunku i dodatków pokrywa w większości Matematma.

PS. Przygotowujemy tort, również taki bez laktozy, glutenu i cukru! Jeśli masz alergie pokarmowe koniecznie daj znać 🙂

Niestety wszyscy mamy świadomość jak obecnie wygląda sytuacja epidemiczna w Polsce i na świecie, dlatego termin może ulec zmianie. Spotkanie zaplanowane jest na 12 czerwca 2021 roku. W zależności od obowiązujących obostrzeń będziemy informować o decyzjach.

Ale spokojnie! Jeśli tylko uzbiera się wystarczająco chętnych, spotkanie na pewno się odbędzie – w razie potrzeby przesuniemy je delikatnie w czasie. Do 30 maja przekażemy decyzję w kwestii terminu.

Spotkanie odbywa się w Warszawie. Zdecydowaliśmy, że jest to centralny punkt Polski z najlepszą komunikacją, dlatego z każdego miejsca w kraju będzie odpowiedni dojazd. Dokładną lokalizację (adres, lokal) podamy do 30 maja.

Tegoroczne spotkanie jest skierowane jedynie dla uczniów Matematma. Nie planujemy organizować imprezy masowej, a spotkanie w gronie osób, które już się wstępnie znają i mogą umocnić relacje na żywo. Gdyby każda osoba zabrała osobę towarzysząca zrobiłoby nam się potencjalnie nawet kilkaset osób 🙂

Tegoroczny event nie przewiduje dużej ilości ochrony, służb, a przy większej ilości uczestników (tym bardziej zupełnie obcych) byłoby to konieczne. Co więcej, obostrzenia raczej nie pozwolą na tak duże zgromadzenia. Opłata którą proponujemy jest również bardzo symboliczna – ma zweryfikować ilość chętnych, a w rzeczywistości pozwoli maksymalnie na pokrycie kosztów stworzenia regulaminu. Koszt organizacji wydarzenia pokrywa Matematma, w ramach gratisu dla naszych cudownych klientów.

Ale spokojnie, możesz zabrać osobę towarzyszącą ze sobą do Warszawy! Spotkanie przewidujemy w godzinach mniej więcej 18:00 – 23:00 w sobotę, więc cała reszta sobotniego wieczoru oraz weekendu jest Wasza 🙂 W pojedynkę łatwiej będzie również nawiązać nowe znajomości – każdy będzie w identycznej sytuacji.

Przede wszystkim zabierz dużo pozytywnej energii i uśmiechu! 🙂 Na spotkaniu zapewniamy skromny poczęstunek, tort, przestrzeń. W lokalu będzie możliwość zakupienia napojów lub dodatkowych przekąsek.

Dresscode: smart casual (nie garnitur, ale też nie dresy).

Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy dorośli! Alkohol na spotkaniu jest dozwolony, jednak w rozsądnych i kulturalnych ilościach. Matematma nie zapewnia alkoholu, ale pojawi się szampan na powitanie 🙂 Alkohol będzie możliwy do zakupienia na barze we własnym zakresie.

Zabrania się wnoszenia alkoholu spoza lokalu. Osoby nietrzeźwe nie zostaną wpuszczone. Osoby przesadzające z alkoholem podczas spotkania będą zmuszone do opuszczenia wydarzenia. Obecny będzie ochroniarz pilnujący kultury oraz porządku. Matematma nie ponosi również odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez uczestników (regulamin).

Przede wszystkim kultura i wzajemny szacunek, ale to już pewnie wiecie 🙂 Wszystkie obowiązki uczestników oraz zasady zostały opisane w Regulaminie wydarzenia.

Spotkanie może zostać odwołane jeśli nie uzbiera się wystarczająca ilość osób zainteresowanych (minimum 20). W takiej sytuacji wszystkie wpłacone środki zostaną zwrócone na Wasze konta 🙂

Data oraz sposób organizacji spotkania maturzystów zostaną dostosowane do obowiązujących w Polsce obostrzeń. Przewidujemy (i mamy nadzieję), że do 12 czerwca sytuacja poprawi się i wydarzenie odbędzie się bez przeszkód 🙂

W razie przedłużania obostrzeń spotkanie zostanie przesunięte w czasie. Spotkanie odbędzie się, a wpłata zostanie wykorzystana zgodnie z założeniami.

Będziemy informować na bieżąco!

W przyszłym roku w tym miejscu może być nasze wspólne zdjęcie! A tymczasem moodboard:

W razie jakichkolwiek wątpliwości
skontaktuj się z nami!

Numer telefonu

(+48) 505 403 298

Adres e-mail

kontakt@matematma.pl