Darmowa, pokazowa lekcja
- korepetycje z matematyki

Pomożemy Ci kompleksowo przygotować się do matury z matematyki. Zapisz się i odbierz jedną lekcję gratis! Poznaj nasz sposób nauczania i dołącz do nas na stałe.

Zapisując się akceptujesz Politykę prywatności.

Zapisz się i poznaj naszą ofertę! Do matury z matematyki zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Poznaj nauczyciela

Matematma - Krzysztof Borek

Jestem niezwykle zwykłym człowiekiem, który pragnie otaczać się dobrymi ludźmi, a także cieszyć się prostym i nadzwyczaj zwyczajnym życiem  Bardzo lubię uczyć, bardzo lubię ludzi, no i bardzo lubię uczyć ludzi – zwłaszcza matematyki!

Jestem nauczycielem matematyki z 10-letnim stażem. Mam doświadczenie w nauczaniu w szkołach nie tylko na poziomie liceum, ale także szkoły podstawowej czy dawnego gimnazjum. Przygotowywałem uczniów do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, pracując m.in. w VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Ukończyłem studia na kierunku matematyka o specjalności „nauczanie matematyki”. W celu doskonalenia siebie jako pedagoga i osoby dbającej o relacje z uczniami, ukończyłem studia podyplomowe z „mediacji i negocjacji z elementami psychologii”.

Jestem dumny z tego, że mój sposób uczenia matematyki i sposób bycia wywołuje duże zainteresowanie współpracą ze mną. Czysto prywatnie moim osobistym osiągnięciem jest wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz dbałość o sprawne i zadbane ciało. Moim celem jest możliwość dzielenia się wiedzą oraz dotarcie z uśmiechem i dobrą „matematyczną” energią do możliwie największej liczby Polaków.

Jeśli jeszcze się wahasz...

…poznaj kilka opinii

1000+

❤️❤️❤️❤️❤️

uczniów i uczennic

5.0

⭐⭐⭐⭐⭐ (85)

Dołączając do grona uczniów i uczennic Matematmy fundujesz posiłki szkolne dla dzieci potrzebujących wsparcia.

Dołącz do osób, które zdały z Matematmą